Twister

Weblog We're Hiring

Wij zijn op het moment ons team aan het uitbreiden. Hier kan je meer lezen over ons bedrijf, de bedrijfscultuur en onze huidige vacatures.

Beginnend in 2003, is ons team (en assortiment) elk jaar gegroeid. We zijn nu 's werelds grootste leverancier van USB sticks, USB kaarten en Powerbanks. Dit is te danken aan alle teamleden die ieder een persoonlijke en professionele service aanbieden. Wij leveren aan organisaties van alle groottes, van onafhankelijke eenmanszaken tot aan de grootste internationale organisaties.Werken bij Flashbay geeft je de mogelijkheid om met grote, bekende internationale organisaties te werken en je werkt in een jong, dynamisch en leuk team.

We werken regelmatig de vacatures van al onze kantoren bij (Londen, UK; Mountain View, Californië, USA; Sydney, Australië en Manilla, Filippijnen), dus aarzel niet om regelmatig op onze website naar de huidige vacatures te bekijken.


flashbay Auteur: Chris Anguelov
Laat als eerste een recensie achter
*
* Zal nooit zichtbaar zijn
(indien van toepassing)
Flashbay zal per email reageren.
Bij het versturen van dit formulier zullen wij uw gegevens behandelen conform met onze Privacy Policy.